REGULAMIN

 

Regulamin domków letniskowych SZARA FOKA w Gąskach

Regulamin określa warunki rezerwacji i wynajmu domków letniskowych. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.

 1. Z domku oraz terenu ośrodka mogą korzystać tylko osoby zgłoszone podczas rezerwacji. Bez zgody właściciela, osoby niezgłoszone przy przyjeździe nie mogą przebywać na terenie ośrodka. Za złamanie punktu regulaminu grozi kara ustalana indywidualnie.

 2. Podana cena za domek dotyczy maksymalnie 4 osób w domku. Kolejna osoba (w miarę dostępności domków) to 20 zł za dobę.

 3. Domki wynajmowane są w systemie dobowym. Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

 4. Rezerwacja domku następuje po wpłacie zadatku wynoszącego 20% całej należności. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić gotówką w momencie zakwaterowania bądź przelew najpóźniej dzień przez planowanym przyjazdem.

 5. W sytuacji rezygnacji z zarezerwowanego domku zadatek nie podlega zwrotowi.

 6. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 200 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu Domku.

 7. Płatność za pobyt nie obejmuje ubezpieczenia gości. Za wszelkie szkody bądź uszkodzenie mienia Właściciel nie ponosi odpowiedzialności.

 8. Osoby zamieszkujące domek są odpowiedzialne za szkody, dewastacje bądź brak wyposażenia domku i na terenie ośrodka.

 9. Za rzeczy pozostawione w domku właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

 10. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, zwracamy się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.

 11. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw. Korzystanie z placu zabaw tylko dla dzieci pod opieką osoby dorosłej.

 12. Przebywanie zwierząt domowych w domkach jest możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Nie przyjmujemy ras psów uznawanych za niebezpieczne. Właściciel psa jest zobowiązany do sprzątania po nim.

 13. Przypominamy o konieczności zachowania zasad BHP podczas grillowania. Z uwagi na to, że domki są drewniane prosimy o rozpalanie grilla z dala od domku, poza jego zadaszoną częścią.

 14. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przerwy ze strony dostawców wody czy prądu.

 15. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00.

 16. Dla każdego domku jest dostępne jedno niestrzeżone miejsce parkingowe. Nie odpowiadamy za utratę, uszkodzenia pojazdów ani pozostawionego w nich mienia. W miarę wolnych miejsc parkingowych, dodatkowe miejsce to koszt 10 zł za dobę.

 17. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych.

 18. Obowiązuje zakaz korzystania za urządzeń zasilanych gazem lub elektrycznością nie będących wyposażeniem domku, z uwagi na zagrożenie pożarowe. Obowiązuje zakaz wnoszenia materiałów wybuchowych i łatwopalnych.

 19. W dniu wynajęcia domku domek jest posprzątany. Uprzejmie prosimy o oddanie go w takim samym stanie, w przeciwnym wypadku pobierana kaucja nie zostanie zwrócona. Celem wynajęcia firmy sprzątającej.

 20. Za dewastację domków, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.

 21. Goście proszeni są o segregację śmieci (zmieszane, bio, plastik / metal, szkło, papier).

 22. Za zgubienie klucza do domku naliczamy opłatę 30 zł za 1 sztukę.

 23. Cena wynajmu nie zawiera opłaty klimatycznej. W 2023 roku wynosi ona 2,80 zł za dobę za osobę.

Życzmy miłego pobytu!

REZERWUJ TERMIN